Witamy w świecie Charme Parquet!

 

Elegancja od podstaw, czyli deski podłogowe Charme Parquet

Istnieją rzeczy, które nigdy nie wychodzą z mody. Cenimy je za niezawodność, ponadczasowość i niewymuszoną elegancję. Naprzeciw powszechnemu kanonowi piękna we wnętrzach, jakim jest drewniana podłoga, wychodzi Charme Parquet i z dumą prezentuje dwie kolekcje desek podłogowych. Wielość wymiarów, wybarwień i sposobów wykończenia, a także możliwości skomponowania różnych wzorów sprawiają, że każdy odnajdzie swój typ skrojony na miarę indywidualnych potrzeb i stylu wnętrza.

 

SKANDYNAWSKA TECHNOLOGIA NA POLSKIM GRUNCIE

Drewniana podłoga jest utożsamiana z ponadczasową elegancją, luksusem i niezawodną jakością. Wzrastające potrzeby użytkowników, a także względy praktyczne zainspirowały do stworzenia produktu, który łączy w sobie piękno naturalnego drewna z wyjątkową odpornością na odkształcania. W ten sposób powstały warstwowe deski podłogowe. Technologia łączenia warstw drewna w sposób krzyżowy wywodzi się ze Skandynawii, a Charme Parquet z dumą przenosi ją na polski grunt.

NATURALNY KOMPROMIS WEDŁUG CHARME PARQUET

Trójwarstwowe deski podłogowe Charme Parquet, dzięki dębowej warstwie wierzchniej zachowują to, co w naturze najpiękniejsze. Technologia łączenia jej z przeciwstawnie sklejonymi dwoma warstwami drewna iglastego powoduje, że otrzymujemy w 100% drewnianą, trwałą i odporną na zmiany wilgotności podłogę. Rozwiązanie to jest na tyle przemyślane, że deski podłogowe Charme Parquet z powodzeniem mogą być stosowane na ogrzewanie podłogowe i jest całkowicie bezpieczne dla alergików. W zależności od potrzeb, istnieje możliwość wybrania produktu o grubości 15 mm lub 20 mm. Wszystkie dostępne deski są jednolamelowe, co oznacza, że wierzchnia warstwa jest wykonana z jednego elementu, dzięki czemu wygląda jak podłoga wykonana z litego drewna. Fakt, że są pokryte olejem sprawia, że mamy do czynienia z produktem odpornym na zarysowania. Oprócz wartości funkcjonalnych, olejowanie podkreśla naturalne piękno drewna.

 

MAKSYMALNA INDYWIDUALIZACJA WNĘTRZA

Charme Parquet prezentuje deski podłogowe, z jednej strony bardzo uniwersalne, z drugiej zaś eleganckie i podnoszące prestiż wnętrza. W odpowiedzi na potrzeby inwestorów, którzy z sentymentem podchodzą do tradycyjnych parkietów, ale z nowym, designerskim podejściem do kolorystyki, powstała seria klepek, które można układać w klasyczną jodełkę, wzór węgierski lub francuski. Deski podłogowe i klepki są dostępne w szerokim wachlarzu wymiarów i barw. Ponadto powstają z różnych rodzajów dębu. Selekcja drewna wpływa na ostateczny wygląd gotowego produktu, stąd mogą one przybierać rustykalny charakter wyrażony licznymi sękami i pęknięciami na podłodze lub zachwycać delikatnością materiału. Jeszcze większą indywidualizację wnętrza, Charme Parquet zapewnia dodatkowymi możliwościami wykończenia. Zwolennicy naprawdę naturalnego efektu mogą zdecydować się na deski z mikrofazą na krawędziach. Ten zabieg powoduje, że łączenia desek są widoczne i daje wrażenie, że podłoga składa się z wielu osobnych i jedynych w swoim rodzaju elementów. Każdy zwolennik naturalnych rozwiązań docenia drewniane podłogi za ich niepowtarzalną strukturę. Na specjalne życzenie, Charme Parquet może wydobyć jeszcze bardziej naturalną strukturę drewna i uwydatnić słoje za pomocą techniki szczotkowania drewna. Mocne doznania estetyczne można uzyskać za sprawą precyzyjnej piły. W rezultacie podłoga zyskuje większą głębię i charakter, a nieregularna faktura potęguje ponadprzeciętny efekt.

NATURALNY WYBÓR

Wybór odpowiedniego podłoża do wnętrza nie jest prostą sprawą i na pewno nie może o tym decydować przypadek. Trwałe deski podłogowe CHARME PARQUET, charakteryzujące się naturalnym i jednocześnie uniwersalnym deseniem, sprawdzą się w każdym rodzaju wnętrz, których wspólnym mianownikiem jest elegancja oraz uwielbienie luksusowych i jednocześnie praktycznych rozwiązań.

 

 

Drewniane deski podłogowe CHARME PARQUET są dostępne w najlepszych showroomch w Polsce. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia najwygodniejszej dla Ciebie formy i miejsce zakupu. Napisz: kontakt@charmeparquet.pl

5