Witamy w świecie Charme Parquet!

 

Charme Parquet to polska marka oferująca dwuwarstwowe deski podłogowe klasy Premium, które nadają ekskluzywny charakter projektowanej przestrzeni.

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Co wyróżnia podłogi Charme Parquet na rynku? Przede wszystkim 4 - milimetrowa warstwa wierzchnia wykonana z litego drewna dębowego. Dzięki stosunkowo grubej warstwie wierzchniej, podłogę można poddawać renowacji w przyszłości. Podkład stanowi atestowana sklejka wodoodporna wykonana z drzewa liściastego. W przeciwieństwie do podkładów trzywarstwowych ma ona wysoką odporność na wilgoć oraz jest dużo twardsza i odporniejsza na uszkodzenia mechaniczne. Oferowany przez nas produkt jest materiałem naturalnie starzejącym się, ekologicznym, trwałym oraz nadającym się do przetworzenia.

Wszystkie dostępne deski są jednolamelowe. Dodatkowo produkty Charme Parquet mają atest na ogrzewanie podłogowe (typu wodnego) oraz są bezpieczne dla alergików.

WYKOŃCZENIE

Podłogi Charme Parquet są wykończone woskami twardymi i lakierami firmy Saicos. Saicos to produkt cieszący się najlepszą opinią wśród producentów, którzy zwracają uwagę na jakość. Różnicą, która nas wyróżnia jest technologia. Zamiast popularnego wykończenia w systemie UV, czyli utwardzania światłem UV bezpośrednio na linii produkcyjnej, marka Charme Parquet stosuje system oksydacyjny, co oznacza, że chemia zasycha na specjalnych wózkach w kontakcie z powietrzem. Dzięki temu podłoga jest nie tylko bardziej trwała, ale też dużo naturalniej wygląda.

W portfolio Charme Parquet są do dyspozycji 144 kolory. Oprócz tego oferujemy możliwość dostosowania produktu do dowolnych innych wykończeń.

W odpowiedzi na potrzeby użytkowników, którzy z sentymentem podchodzą do tradycyjnych parkietów, ale z nowoczesnym podejściem do projektowania, w portfolio marki znajduje się jodełka klasyczna, francuska oraz węgierska. Ofertę uzupełniają wysokiej jakości podłogi winylowe Charme Parquet X Luxury Vinyl. Zarówno deski jak i jodełki występują w szerokim wachlarzu dostępnych szerokości i długości. Do wyboru są również dwie grubości produktu: 13 i 14 mm. Indywidualizację produktu zapewniamy również dzięki możliwości wyboru wykończenia drewna: szczotkowane lub bez szczotkowania. Dodatkowo w naszej ofercie są dostępne trzy selekcje drewna: Classic, Rustic oraz Natur.

DOSTĘPNOŚĆ

Atutem, który doceniają Klienci są również nasze stany magazynowe, dzięki czemu flagowe produkty mają krótki termin realizacji. Nasze podłogi są dostępne w autoryzowanych punktach sprzedaży. Gotowe wykończenia można zobaczyć w showroomach z Grupy Internity Home i Prodesigne: Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice, Olsztyn, Białystok oraz w salonach partnerskich MO z siedzibą w Poznaniu. Ponadto na życzenie Klienta wysyłamy nieodpłatne próbki do każdej partii. Dodatkową usługą, którą oferujemy jest profesjonalny montaż.

NATURALNY WYBÓR

Wybór odpowiedniego podłoża do wnętrza nie jest prostą sprawą i na pewno nie może o tym decydować przypadek. Trwałe deski podłogowe CHARME PARQUET, charakteryzujące się naturalnym i jednocześnie uniwersalnym designem, sprawdzą się w każdym rodzaju wnętrz, których wspólnym mianownikiem jest elegancja oraz uwielbienie luksusowych i jednocześnie praktycznych rozwiązań.

Drewniane deski podłogowe Charme Parquet są dostępne w najlepszych showroomch w Polsce. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia najwygodniejszej dla Ciebie formy i miejsca zakupu. Napisz: kontakt@charmeparquet.pl

5