Witamy w świecie Charme Parquet!
CHDWSTA24OU14R18F42


• Dwuwarstwowe deski podłogowe polskiej marki Charme Parquet należą do kategorii produktów premium, które nadają ekskluzywny charakter projektowanej przestrzeni. Duże stany magazynowe flagowych produktów przekładają się na krótkie terminy realizacji.

• Dwuwarstwowa deska podłogowa w kolorze A24 oraz wykończona w selekcji Rustic. Produkt jest pokryty wysokiej jakości olejowskiem. Dzięki ciepłej barwie, sprawi że każde wnętrze nabierze przytulnego blasku.

• Drewniane podłogi Charme Parquet wyróżniają się jakością zastosowanych materiałów. Warstwę wierzchnią stanowi 4 - milimetrowe lite drewno dębowe. Dzięki temu podłogę można w przyszłości poddawać renowacji. Podkład to atestowana sklejka wodoodporna wykonana z drzewa liściastego. W przeciwieństwie do podkładów trzywarstwowych jest dużo bardziej trwała, odporna na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne.

• Deski podłogowe Charme Parquet są wykończone wysokiej jakości woskami twardymi i lakierami. Wszystkie dostępne deski są jednolamelowe. Dodatkowo mają atest na ogrzewanie podłogowe (typu wodnego) oraz są bezpieczne dla alergików.

• W portfolio Charme Parquet są do dyspozycji 144 kolory. Zarówno deski jak i jodełki występują w szerokim wachlarzu dostępnych szerokości i długości. Do wyboru są również dwie grubości (13 i 14 mm.) oraz trzy selekcje drewna (Natur, Rustic, Classic) z efektem szczotkowania lub bez. Oprócz tradycyjnych desek, w portfolio marki znajduje się jodełka francuska, węgierska oraz klasyczna.

• Zdjęcie ma charakter poglądowy. Gotowe wykończenia można zobaczyć w showroomach z Grupy Internity Home i Prodesigne: Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice, Olsztyn, Białystok oraz w salonach partnerskich MO z siedzibą w Poznaniu.
Nr katalogowy CHDWSTA24OU14R18F42
Możliwości montażu klejenie do podłoża
Ilość warstw dwuwarstwowa
Ilość lameli jednolamelowa
Klasa/Selekcja Rustic
Rodzaj powierzchni olejowosk ultramat
Rodzaj wykończenia fazowana, szczotkowana
Sposób łączenia pióro-wpust
Ilość faz 4
Grubość deski (mm) 14
Szerokość deski (mm) 180 mm
Długość deski (mm) 1000 - 2100 mm MIX
Ogrzewanie podłogowe tak
5