Witamy w świecie Charme Parquet!
CHDWSTA8OU14C18F42


• Warstwowa deska podłogowa w kolorze A8. Jej naturalną strukturę podkreśla szczotkowanie oraz wysokiej jakości olejowosk, który dodatkowo zabezpiecza produkt przed uszkodzeniami.

• Dwuwarstwowe deski podłogowe polskiej marki Charme Parquet, dzięki dębowej warstwie wierzchniej zachowują to, co w naturze najpiękniejsze. Baza z wodoodpornej sklejki z drzewa liściastego, powoduje, że otrzymujemy w 100% drewnianą, trwałą i mniej podatną na zmiany wilgotności podłogę. Dodatkowo produkty sygnowane marką Charme Parquet mają atest na ogrzewanie podłogowe (typu wodnego) oraz są bezpieczne dla alergików.

• Wszystkie dostępne deski są jednolamelowe. Grubość drewnianej warstwy wierzchniej wynosi 4-6 mm. Naturalny wygląd drewna podkreśla wysokiej jakości olejowosk (do wyboru jest również lakier). Deski podłogowe Charme Parquet należą do kategorii produktów Premium, które nadają ekskluzywny charakter projektowanej przestrzeni.

• Zaletą, którą szczególnie doceniają architekci, jest możliwość personalizacji produktu. Dostępność w szerokim wachlarzu wymiarów, wykończeń powierzchni (Rustic, Classic, Natur) i kolorów (A1-A24, B1-B24, C1-C24, D1-D24, E1-E24, F1-F24), pozwala wykreować w pełni unikatowe wnętrze.

• W odpowiedzi na potrzeby Klientów, którzy z sentymentem podchodzą do tradycyjnych parkietów, ale również z nowoczesnym podejściem do projektowania, w portfolio marki znaleźć można jodełkę klasyczną, francuską i węgierską.

• Zdjęcie produktu ma charakter poglądowy. Gotowe wykończenia można zobaczyć w showroomach z Grupy Internity Home i Prodesigne: Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice, Białystok oraz w salonach partnerskich MO z siedzibą w Poznaniu.
Nr katalogowy CHDWSTA8OU14C18F42
Możliwości montażu klejenie do podłoża
Ilość warstw dwuwarstwowa
Ilość lameli jednolamelowa
Klasa/Selekcja Classic
Rodzaj powierzchni olejowosk ultramat
Rodzaj wykończenia fazowana, szczotkowana
Sposób łączenia pióro-wpust
Ilość faz 4
Grubość deski (mm) 14
Szerokość deski (mm) 180
Długość deski (mm) 1000 - 2100 mm MIX
Ogrzewanie podłogowe tak
5